Kolayca ev sahibi olmak, kira ödemekten kurtulmak, yeni bir yuva kurmak ya da evinizi değiştirmek… Hangi sebeple olursa olsun ev sahibi olmak banka destekli İstekevim ile artık çok kolay. İstekevim Türkiye’nin ilk ve tek banka destekli ve güvencesi ile çalışan finans kuruluşudur. İstekevim, ev almak isteyenlere çok kısa sürede ve uzun vadelerle ev alma imkânı sağlayan bir finans kuruluşudur. Bu sayede, hayalini kurduğunuz eve kira öder gibi sahip olursunuz ve her ay rahatça kendi cebinize göre ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz.

Ev Sahibi Olmanın En Güvenli ve Kolay Yolu:

İstekevim kısa sürede ev sahibi olmak ve ödemelerini rahatça yapmak isteyen kişilerin hayatlarına dokunmak, onları ev sahibi yaparak mutluluklarına ortak olmak için yola çıkan bir kuruluştur. İstekevim yalnızca geliri yüksek olanlara ya da durumu iyi olanlara bu imkânı tanımaz. Ev sahibi olmak isteyen tüm ailelere, tüm gelir gruplarına ve tüm kişilere bu imkânı sağlar. Türkiye’de milyonlarca ev sahibi olmak isteyen fakat ev fiyatlarından dolayı yıllarca kirada yaşayan aile bulunmaktadır. İstekevim insanları, aileleri kira derdinden kurtararak çok kısa sürede ev sahibi olmayı hedeflemektedir. Bu sayede bütçenize uygun taksitlerle kira öder gibi İstekevim’e ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Banka Destekli ve Güvencesi ile Ev Sahibi Olma Fırsatı.

İstek Evim çok kısa sürede ev almak isteyenler için ülkemizde hizmet vermekte ve aileleri, insanları ev sahibi yapmaktadır. Ev fiyatlarının yükselmesinden dolayı peşin olarak ev almak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden de kişiler bankalara ve tasarruf şirketlerine yönelir. Fakat bankaların kredileri hem peşinatlı hem de faizi yüksek olarak ev alma imkanı sunarlar. İstek Evim’den faklı diğer firmalar ise müşterilerini ev alma hayallerini şansa bırakarak çok uzun süre bekletilerek ev sahibi olma imkanı sunar. Müşterilerin teslimatını çok geç sürede gerçekleşmesi halinde ise evlerin fiyatlarının çok yükselmesiyle müşteri almak istediği evi bulamayacaktır. kişiler yine kiracı olarak kalacaklar ve tasarrufları eriyecektir. Fakat İstekevim’de yöntem öyle değildir. İstekevim’de ise ne yüksek maliyet ne de uzun süre beklemek vardır. Satın almak istediğiniz evi çok uygun maliyet ile çok kısa zamanda evinizi satın alırsınız. Aylık taksitlerle ödemelerinizi yaparsınız. Hem de ne zaman isterseniz borcunuzun tamamını ödeyerek indirimden faydalanarak borcunuzu bitirebilirsiniz.

İstek Evim’in temel amacı müşterini ev sahibi yapmaktır.

İstek Evim’in temel amacı müşterini ev sahibi yapmak olduğundan teslimatını gerçekleştirmediği hiçbir müşterisinden banka destek farkını almamaktadır. Ayrılmak isteyen her müşterinin ödemiş olduğu taksitleri, peşinatı ve çalışma bedelinin %60’ı iade edilerek hiçbir müşterisinin mağduriyet yaşanmasını engellemektedir.

Bir cevap yazın