GÜVENCENİZ

İSTEK EVİM banka destekli  çalıştığından  hesaplarda oluşan tüm birikimler(çalışma bedeli hariç) hemen ev/araç teslimatına dönüşerek yatırım olur.

Böylece şirketin hesabında  hiç bir müşterinin birikimi  kalmaz. evini ya da arabasını alan müşterilerimizin evine ya da arabasına kalan borcu kadar ipotek / satılamaz şartı getirilir. Bu durumda diğer müşterilerimizin ödemeleri güvence altına alınır İstekevim, güven ve banka destekli çıktığı bu yolda uyguladığı modelin işleyişi ve çeşitli teminatlarla garanti altına alır. Bunlar:

• Müşterilerimiz ödemelerini şirket teminat senedi alarak garanti altına alır. Talep eden tüm müşterilere şirket teminat senedi vermektedir.

• İstekevim ile müşteri arasında yapılan sözleşmemiz de bir diğer güvencemizdir. Karşılıklı hakların korunması adına yapılmaktadır.

• Firmamız müşterilerine verdiği ev/araçların tümüne satılamaz kaydı koyuyor yani diğer tüm müşterilerin hakkı böylelikle korunmuş oluyor bunun dışında isteyen müşterilerimize teminat senedi yada teminat mektubu verebiliyoruz