KATILIM MODELLERİ

İstek Evim İle Hem Ev Sahibi Hemde Gelir Sahibi Olun!

Müşterimiz Bizden Memnun Kalır ve Bizi Tavsiye Ederse Erken Teslimat ,Taksit İndirimi Gİbi Avantajların Yanı Sıra Yönlendirdiği Her Müşteri İçin Çalışma Bedeli Üzerinden Prim Almaya Hak Kazanır.

Bizimle Ev Arsa Araç Motor Yat Traktör Tır İş Makinesi Vb Tapusu Ve Ruhsatı Olan Tüm Taşınır Ve Taşınmaz’a Sahip Olabilirsiniz.

Çok Kısa Sürede Nasıl Ev/Araç Sahibi Yapar

İstek evim Türkiye’nin ilk ve tek banka güvenceli ve destekli konut/araç edindirme merkezidir. İstek evim Türkiye de bir ilke imza atarak bankanın güvencesi ve desteği ile insanların tasarruf yapmasını sağlayarak insanları uygun maliyetle ve çok kısa sürede konut ve araç sahibi yapmaktadır.

Diğer Firmalardan Teklif Almadan Bizi Aramayınız Çünkü Bunun İmkansız Olduğunu Söyleyeceklerdir Yani Sizlerinde Gördüğü Gibi Açıldığımız Günden Bu Güne İmkansızı  Başarıyoruz…

Firmamız Yaptığı Tüm Kampanyaları Sınırlı Sayıda Müşteri İçin Sunmaktadır Teslimatlarımız En Az 4 Ay Öncesinden Planlı Olduğundan Teslimatta Geçikme Yaşamayı Bir Kenara Bırakın Hepsi Söz Verdiğimiz Tarihten Daha Önce Yapılmaktadır Üstelik Bu Konuda Kendimize Okadar Güveniyoruzki Bu güne Kadar Olmadı Ama Şayet Böyle Bir Olumsuzluk Yaşarsanız Ödediğiniz Peşinatın %20 siniz Size Tazminat Olarak Ödemeyi Kabul Ettiğimizi Sözleşmemizde Bildiriyoruz.

Çalışma Bedelinin İadesi

Müşterinin zaman kısıtlaması olmaksızın ayrılma hakkı vardır. Teslimatını almamış Müşteri ayrılma talebini dilekçe ile İSTEKEVİM’e ilettiğinde , Müşterinin ödediği taksitler, (varsa) peşinat, (varsa) ara ödemeler ile çalışma bedelinin yasal kesintileri yapıldıktan sonra geriye kalan miktarın %60’ı 60 gün sonra müşteriye iade edilir.

İşsiz Kalmanız , Toplumsal Bir Olaydan Etkilenmeniz Sebebi İle Ayrılmalarda Firmamız Kesintisiz İade Yaparak Sizlere Destek Olmaya Devam Edecektir.

Bildiğiniz Herşeyi Unutun Artık İstekEvim Var Asla Pişman Olmayacağınızı Garanti Ediyoruz.