KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Ülkemizde milyonlarca ailenin en büyük isteği, bir ev sahibi olmak. Milyonlarca insanın bu isteğini gerçekleştirmek adına kurulan İstekevim insanların bankaya yüksek faiz ödemeden birikim yapmasını sağlayarak ve birikimlerinin değerlendirilerek evini yada aracını değerinden daha düşük maliyete mal etmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda her insanın isteğinin farklı olduğunun bilinciyle İstekevim projesini kurduk, inceledik, ilmik ilmik dokuduk ve sizlere sunduk.

Ev, Araç sahibi olmak isteyen yada birikim yaparak birikiminin değerlendirilmesini isteyen, herkesin isteklerini bir araya getirerek ve bankanın da desteğini sağlayarak insanların ister 0.69 vade farkı ile hemen yada birikimini değerlendirilerek yarı fiyatına Ev veya Araç sahibi olabileceğine inandık ve bu inançla da küçük birikimlerinizi tasarrufa dönüştürek istekleriniz doğrultusunda ödeme seçenekleri geliştirdik.
Seçeneklerimizin temelini küçük birikimlerinizle büyük isteklerinize ulaşmak oluşturuyor. Milyonlarca insanın istediği, konut, işyeri, arsa, araç gibi yatırımlara uygun, faydalı, borç yükü altında ezilmeden ister 0.69 vade farkı ile hemen almasını sağladığımız gibi ister birikiminizin değerlendirilerek yarı fiyatına almanızı sağlamaktayız.

Konut ve araç yöntemlerinin uygulanmasında yüksek tecrübeye sahip, genç, aktif ve dinamik değişen dünyaya ayak uydurabilen kadrolarımızla hizmet veriyoruz.

Müşteri odaklı güzeryüzlü hizmet anlayışı, dinamik ve mükemmelliyetçi operasyonel altyapımızla, doğru ihtiyaç analizlerimizle her zaman yanınızdayız.

Ülkemize katma değer sağlayacak ve yaşam standartlarınızı arttıracak, isteklerinize giden çözümler için hep birlikte sizlerle yürüyoruz ve yürüyeceğiz.

VİZYONUMUZ

İSTEKEVİM, yılların verdiği bankacılık  tecrübesiyle girdiği bu çalışmada, insanların farklı isteklerini bir araya getirerek tüm isteklerinin aynı anda gerçekleştirilip  banka güvencesi ve  desteğini de sağlayarak Türkiye’nin hemen teslim ve en erken ev ve araba teslimleri yapan şirketi olma özelliğine sahip olmuştur. Bu sayede müracaat eden tüm müşterilerimizin istekleri gerçekleştirilerek  en kolay ve güvenli bir şekilde isteklerini gerçekleştirmektedir. İstekevim’in geliştirdiği banka destekli ev/araç alma  modeli ile bir ilke imza atarak müşterilerinin mümkün olan en kısa vadede mutlu sona ulaşmalarını sağlamıştır. Bu sonuca ise özverili çalışma ve iyi bir programla ulaşılabilmiştir.

İstekevim’in kısa sürede yakaladığı yüksek başarı yüzdesi tesadüfi değildir. İnsana dokunan ve müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi gören çalışan ve yönetici kadrosuyla ince eleyip sık dokuyarak hemen teslimatı ve en erken teslimatı sürelerini planlamaktadır. İstekevim’in ana amacı bu çerçeveden bakıldığında, banka güvence ve desteği ile birlikte yüzde yüzlük bir müşteri memnuniyetinden başka bir şey değildir. Şimdiye kadar gelen başvurular ile elde edilen geri dönüşler, amacımızın şimdiden gerçekleşmeye başladığını göstermektedir.

İstekevim yola yeni çıkmış olmasına rağmen faaliyet gösterdiği alanda, sunduğu ayrıcalıklar bağlamında, diğer sistemlere göre farkını ortaya koyarak tüm Türkiye’de herkesin isteklerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi  amaçlamaktadır. .