KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

İstekevim İnsanların Hızlıca Ev/Araç Sahibi Olabilmeleri İçin Kurulmuş Bir Firmadır.

Ev ve Araçlarımızı peşinat ve kalanı senet şeklinde satarak sizleri büyük bir maliyet yükünden kurtarıyoruz.

 

 

İSTEK EVİM, yılların verdiği bankacılık  tecrübesiyle girdiği bu çalışmada, insanların farklı isteklerini bir araya getirerek tüm isteklerinin aynı anda gerçekleştirilip  banka güvencesi ve  desteğini de sağlayarak Türkiye’nin hemen teslim ve en erken ev ve araba teslimleri yapan şirketi olma özelliğine sahip olmuştur. Bu sayede müracaat eden tüm müşterilerimizin istekleri gerçekleştirilerek  en kolay ve güvenli bir şekilde isteklerini gerçekleştirmektedir. İstek Evim’in geliştirdiği banka destekli ev/araç alma  modeli ile bir ilke imza atarak müşterilerinin mümkün olan en kısa vadede mutlu sona ulaşmalarını sağlamıştır. Bu sonuca ise özverili çalışma ve iyi bir programla ulaşılabilmiştir.

İstek Evim’in kısa sürede yakaladığı yüksek başarı yüzdesi tesadüfi değildir. İnsana dokunan ve müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi gören çalışan ve yönetici kadrosuyla ince eleyip sık dokuyarak hemen teslimatı ve en erken teslimatı sürelerini planlamaktadır. İstek Evim’in ana amacı bu çerçeveden bakıldığında, banka güvence ve desteği ile birlikte yüzde yüzlük bir müşteri memnuniyetinden başka bir şey değildir. Şimdiye kadar gelen başvurular ile elde edilen geri dönüşler, amacımızın şimdiden gerçekleşmeye başladığını göstermektedir.

İstek Evim yola yeni çıkmış olmasına rağmen faaliyet gösterdiği alanda, sunduğu ayrıcalıklar bağlamında, diğer sistemlere göre farkını ortaya koyarak tüm Türkiye’de herkesin isteklerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi  amaçlamaktadır. .