KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

İstekevim İnsanların Hızlıca Ev/Araç Sahibi Olabilmeleri İçin Kurulmuş Bir Firmadır.Herhangi bir çekiliş yada kura ya tabi olmadan Sözleşmenizi Yaptığınız Gün Evinizi/Aracınızı Ne Zaman Alacağınızı Bilirsiniz.

Tapusu Ve Ruhsatı Olan Her Ürün İçin Bizden Finansal Destek Talep Edebilirsiniz

Ülkemizde milyonlarca ailenin en büyük isteği, bir ev sahibi olmak. Milyonlarca insanın bu isteğini gerçekleştirmek adına kurulan İstek evim insanların bankaya yüksek faiz ödemeden birikim yapmasını sağlayarak ve birikimlerinin değerlendirilerek evini yada aracını değerinden daha düşük maliyete mal etmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda her insanın isteğinin farklı olduğunun bilinciyle İstek evim projesini kurduk, inceledik, ilmik ilmik dokuduk ve sizlere sunduk.

Ev, Araç sahibi olmak isteyen yada birikim yaparak birikiminin değerlendirilmesini isteyen, herkesin isteklerini bir araya getirerek ve bankanın da desteğini sağlayarak insanların Ev veya Araç sahibi olabileceğine inandık ve bu inançla da küçük birikimlerinizi tasarrufa dönüştürerek istekleriniz doğrultusunda ödeme seçenekleri geliştirdik.

Konut ve araç yöntemlerinin uygulanmasında yüksek tecrübeye sahip, genç, aktif ve dinamik değişen dünyaya ayak uydurabilen kadrolarımızla hizmet veriyoruz.

Müşteri odaklı güler yüzlü hizmet anlayışı, dinamik ve mükemmeliyetçi operasyonel altyapımızla, doğru ihtiyaç analizlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Ülkemize katma değer sağlayacak ve yaşam standartlarınızı arttıracak, isteklerinize giden çözümler için hep birlikte sizlerle yürüyoruz ve yürüyeceğiz.

İSTEK EVİM, yılların verdiği bankacılık  tecrübesiyle girdiği bu çalışmada, insanların farklı isteklerini bir araya getirerek tüm isteklerinin aynı anda gerçekleştirilip  banka güvencesi ve  desteğini de sağlayarak Türkiye’nin hemen teslim ve en erken ev ve araba teslimleri yapan şirketi olma özelliğine sahip olmuştur. Bu sayede müracaat eden tüm müşterilerimizin istekleri gerçekleştirilerek  en kolay ve güvenli bir şekilde isteklerini gerçekleştirmektedir. İstek Evim’in geliştirdiği banka destekli ev/araç alma  modeli ile bir ilke imza atarak müşterilerinin mümkün olan en kısa vadede mutlu sona ulaşmalarını sağlamıştır. Bu sonuca ise özverili çalışma ve iyi bir programla ulaşılabilmiştir.

İstek Evim’in kısa sürede yakaladığı yüksek başarı yüzdesi tesadüfi değildir. İnsana dokunan ve müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi gören çalışan ve yönetici kadrosuyla ince eleyip sık dokuyarak hemen teslimatı ve en erken teslimatı sürelerini planlamaktadır. İstek Evim’in ana amacı bu çerçeveden bakıldığında, banka güvence ve desteği ile birlikte yüzde yüzlük bir müşteri memnuniyetinden başka bir şey değildir. Şimdiye kadar gelen başvurular ile elde edilen geri dönüşler, amacımızın şimdiden gerçekleşmeye başladığını göstermektedir.

İstek Evim yola yeni çıkmış olmasına rağmen faaliyet gösterdiği alanda, sunduğu ayrıcalıklar bağlamında, diğer sistemlere göre farkını ortaya koyarak tüm Türkiye’de herkesin isteklerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi  amaçlamaktadır. .

TESLİMAT SİSTEMİMİZ

Merhaba Peşinatlı Ve Peşinatsız Çalışma Sistemimiz Var,

Peşinatsız; Ödeyeceğiniz Taksit Sayısının 5/1 İnde Yani 100 Ay Vade İle Ödeyecekseniz 20 Ay Sonra Teslimat Yapılır

Peşinatlıda ; Evin/aracın Değeri
Peşinat Ve Aylık Ödemenize Göre Teslim Tarihi Belirlenir

Herhangi bir çekiliş yada kuraya dahil edilmeden söz verdiğimiz tarihte teslimatınız yapılır.