MERAK ETTİKLERİNİZ

İstekevim; tasarrufun banka güvencesi ve desteği ile yatırıma dönüşmesidir. İstekevim  ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin Türkiye şartlarında en uygun şekilde alınmasını sağlar. Ev sahibi olmak isteyen kişiler; İstekevim’in kendine özgü tasarruf yöntemlerini kullanarak almak istedikleri eve bankaya yüksek faiz ödemeden birikim yapmasını sağlayarak ve birikimlerinin değerlendirilerek evini yada aracını değerinden daha düşük maliyete mal etmesini sağlamaktadır. İstekevim ile Türkiye’nin her yerinden isteyen herkes beğendiği satılık herhangi bir gayrimenkulü alabilmektedir. İstekevim yöntemleriyle alt, orta veya yüksek gelir grubunda bulunan kişilerin tamamı avantajlı bir şekilde gayrimenkul sahibi olurlar. İstekevim’de ev almak isteyen kişinin ödeme durumuna göre seçenekler sunulur. İsteyen hiç peşinat vermeden ev sahibi olabilir. Ev almak isteyen kişiler aylık ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyebilirler.

İstekevim gayrimenkul/araç sahibi olmak isteyenlere Türkiye’de ve Dünya’da bir ilke imza atarak  çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bunların başında iki farklı yöntem gelmektedir; Bunlardan biri Hemen Teslimat ikincisi ise Banka Destekli Erken Teslimat Yöntemi. Bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan kişiler kolaylıkla gayrimenkul sahibi olabilirler. İstekevim’de diğer taksitli ev alma yollarına göre gayrimenkul sahibi olmak isteyen kişilerin borcu olması gerekenden daha erken biter.

İstekevim, müşterilerinden herhangi bir sınırlama yapmaz. Ev sahibi olmak isteyen herkes İstekevim’in tasarruf yöntemlerini kullanarak hemen yada banka destekli erken teslimat ile ev sahibi olabilir. Kişilerin aylık geliri; düşük, orta ya da yüksek olabilir. Bunun bir önemi yoktur. Ev sahibi olmak isteyen herkes evini İstekevim ile Türkiye şartlarında en uygun şekilde almış olur.

İstekevim’in müşterilerine sunmuş olduğu tasarruf yöntemleri ile tapusu olan ev, arsa gibi gayrimenkul ile ruhsatı olan Uçak, helikopter, yat ve araç alınabilmektedir.

İstekevim ile ev sahibi olmak isteyen kişiler, tasarrufa dayalı olarak ev/araç sahibi olurlar. İstekevim ev/araç sahibi olmak isteyen kişilere 3 farklı tasarruf modeli sunar. Bunlar; Hemen Teslim Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi,   Serbest Planlı Tasarruf Yöntemidir. Bu yöntemlerin detaylarını ve örnek ödeme tablolarını şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

  • İstekevim bankanın desteği ve güvencesini alarak hemen teslimat ve banka destekli erken teslimat ile alanında bir ilke imza atmıştır. .
  • İstekevim müşterilerine hemen teslimat imkanı sunduğu gibi evini/aracını yarı fiyatına almasını da sağlar.
  • İstekevim’de borcunuz olması gerekenden çok daha kısa sürede biter. Örneğin; Sıra Tespitli Tasarruf Yönteminde 120 kişilik tasarruf programına dahil olduğunuzda evinizi hemen alırsanız borcunuz İstekevim’in sunduğu özel avantaj sayesinde 81 ayda biter.
  • İstekevim de bağlı bulunduğunuz grup kişi sayısı arasından çok daha az kişi ile çekilişe katılırsınız.

İstekevim banka destekli ev/araç alma modelinde peşinat zorunluluğu bulunmaz; ancak peşinat vermek isteyen müşteriler peşinatlı ödeme planlarını seçebilirler. Peşinat vermek müşterilere evini daha erken teslim almak, borcunu olması gerekenden daha kısa sürede bitirmek gibi büyük avantajlar sağlar.